Algemene informatie handbal

 

Handbal is een sportieve maar ook zeker een gezellige tak binnen onze vereniging. Binnen BWO kun je handbal spelen op elk niveau. Onze eerste dames- en herenteams spelen respectievelijk Eerste Klasse en Hoofdklasse. De heren spelen in een samenwerkingsverband met Handbal Twente. In 2020 hebben de mannen van Donar zich aangesloten bij BWO.


Naast wedstrijdsport is er ook veel breedtesport bij BWO. Er zijn twee midweekse teams (Recreanten 1 en 2) en zij trainen en spelen hun wedstrijden altijd door de week. Daarnaast zijn er ook vele jeugdteams. Deze hebben de laatste jaren een grote groei doorgemaakt, waardoor elke leeftijdscategorie weer goed vertegenwoordigd is. 


In 2019 hebben we een beachveld aangelegd op het sportpark van BWO. Van april tot september wordt er beachhandbal gespeeld. Alle jeugdteams doen mee aan deze competitie en trainen hier ook voor. In september gaan alle teams weer naar binnen in de zaal voor de zaalcompetitie.

Verder organiseert BWO voor haar jeugd een dropping, een jeugdkamp en vele andere activiteiten. 

Laatste nieuws

Overlijden Joop ter Elst

We zijn bedroefd door het overlijden van Joop ter Elst.
Lees verder >

Weerprotocol

We zullen ons bij het sporten moeten aanpassen aan de nieuwe omstandigheden
Lees verder >

DEFINITIEVE TEAMINDELING SEIZOEN 26/27

Dit is de teamindeling voor het seizoen 2026 – 2027.
Lees verder >